admin

admin

(0 comments, 49 posts)

This user hasn't shared any profile information

Posts by admin
dzien_dziecka_w_ogrodzie_staromiejskim

DZIEŃ DZIECKA – zapowiedź

Zarząd ROD zaprasza na DZIEŃ DZIECKA, który odbędzie się 01 czerwca 2019 r. w godz. 13.00 – 15.00 na placu przed biurem zarządu. Mnóstwo atrakcji, rodzinne gry, malowanie twarzy, animacje, wata cukrowa i wiele innych atrakcji czekać będzie na dzieci/wnuków działkowców. Zgłoszenia dzieci do 30 maja 2019 r. – przygotujemy słodkie niespodzianki (wpłata 5 zł/os.).

1535743488-praca

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

  • Zarząd ROD „Goździk” w Płocku zatrudni osobę na stanowisku gospodarza ogrodu (1/2 etatu).
  • Zarząd ROD „Goździk” w Płocku zatrudni osobę do pracy biurowej w ROD (1/5 etatu, znajomość pracy na komputerze).

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt z biurem zarządu ROD.

GGG

DECYZJE WALNEGO ZEBRANIA

W dniu 27 kwietnia 2019 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków PZD, które podjęło uchwały dotyczące m.in. nowych władz ogrodu oraz opłat ogrodowych. Skład nowego Zarządu ROD – TUTAJ. Nowe opłaty ogrodowe – TUTAJ

comment_ej0VJxORozKrjSQLJI4WLRAVB5jzqGYi

Życzenia Świąteczne Zarządu ROD

Drodzy Działkowcy, Przyjaciele i Sympatycy ruchu ogrodnictwa działkowego.

W Wielki Czwartek rozpoczęliśmy najważniejsze Święta chrześcijańskie – Wielkanoc. Z tej okazji w imieniu Zarządu ROD „Goździk” w Płocku życzę wszystkim, aby wydarzenia Triduum Paschalnego i radość Niedzieli Zmartwychwstania były okazją do przemiany serc, narodzin wielkiej radości, szerzenia pokoju, nadziei i miłości.
Niech blask poranka wielkanocnego opromienia naszą codzienność tak, byśmy potrafili dzielić się z innymi wiarą w zwycięstwo dobra nad złem, miłości nad nienawiścią, prawdy nad fałszem, życia nad śmiercią.

Wszystkim na wszystko…WESOŁEGO ALLELUJA !
Marcin Werner – prezes Zarządu.

3274636-woda-kanalizacja-657-323

!!! ODKRĘCAMY WODOCIĄG !!!

W dniu 13 kwietnia 2019 r. Zarząd ROD uruchamia wodociąg ogrodowy. Prosimy o zakręcenie kranów na swoich działkach. Prosimy też zakręcić krany na alejkach (będziemy wdzięczni za pomoc).

636x0px_WaznyKomunikat480x480

BRAMY OGRODOWE

BRAMY OGRODOWE OTWARTE

Informujemy, że bramy ogrodu będą otwierane w każdy CZWARTEK kwietnia w godz. 8.30 – 18.00 (poza Wielkim Czwartkiem 18.IV.2019). tj. 4.IV, 11.IV i 25.IV. br. Przypominamy o zakazie parkowania pojazdów w alejach ogrodowych.

MOŻLIWOŚĆ WYJĄTKOWEGO WJAZDU w innym dniu można zgłosić WARUNKOWO przynajmniej 1 dzień przed planowanym wjazdem, pod nr. tel. 600-503-670 (wyłącznie za aprobatą osoby otwierającej bramy). Bramy nie będą otwierane w porach deszczowych.

kOM.rEW.

ZMIANY W ORGANACH OGRODU

KOMISJA REWIZYJNA ROD GOŹDZIK W PŁOCKU informuje, że w dniu 11 marca 2019 r. na podstawie par. 42 ust. 1 statutu Polskiego Związku Działkowców podjęła uchwałę o odwołaniu p. Tadeusza Panka ze składu ogrodowej komisji rewizyjnej ROD „Goździk” w Płocku i jednocześnie wygasiła mu mandat członka organu PZD.

Zgodnie z par. 40 statutu PZD komisja rewizyjna, jako odrębny organ PZD powinna dokooptować do swojego składu innego członka w terminie do 3 miesięcy od chwili zmniejszenia się liczby członków organu.

W związku z powyższym osoby chętne, które chcą pracować w organach PZD w naszym ogrodzie prosimy o zgłoszenie tego faktu Przewodniczącemu Komisji Rewizyjnej lub bezpośrednio Prezesowi ROD, który przekaże tę informację Komisji Rewizyjnej do rozpatrzenia.

wylaczamypradwlaczamyoszczedzaniethumbnail

WŁĄCZAMY PRĄD !!!

Informujemy, że w poniedziałek 4 marca 2019 r. włączamy prąd poszczególnym działkowcom podłączonym do ogrodowej sieci energetycznej. Prace te mogą potrwać 2-3 dni. Niestety, działkowcom, którzy nie uregulowali należności za zużycie energii elektrycznej za ubiegły rok, prądu nie włączymy. Zarząd ROD.

wwwwwww

ZAKAZ SPALANIA W OGRODZIE

Informujemy i przypominamy, że obowiązuje prawo miejscowe dotyczące całkowitego zakazu spalania w tym spalania śmieci ogrodowych – trawy, chwastów, liści, ściętych drzew, czy gałęzi po cięciach pielęgnacyjnych. Zakaz wprowadziła „Ustawa o odpadach”. A zatem nie wolno palić „zielonych” śmieci na działkach, w ogródkach przydomowych, na terenie posesji. Żeby nie łamać prawa odpady roślinne można kompostować na potrzeby własne.

ggg

35 LAT ZA NAMI – FETA JUBILEUSZOWA

01 września br. płocki Rodzinny Ogród Działkowy Goździk fetował jubileusz 35-lecia istnienia. Zarząd ogrodu przygotował niezwykłe i bardzo huczne obchody. Było widać, że ten dzień będzie przeżyty z wielką pompą i to się udało. (więcej…)

admin's RSS Feed
Go to Top