admin

(0 comments, 120 posts)

This user hasn't shared any profile information

Posts by admin
STREFA DZIAŁKOWCA

OPŁATY DO WGLĄDU W STREFIE

Informujemy, że wysokość opłat w roku 2024 dla poszczególnych działek podano już w Strefie Działkowca. Informacje można uzyskać również w godzinach urzędowania biura ROD. Prosimy o wnoszenie opłat w terminie. Prosimy też o wpłaty kwot podanych BEZ ŻADNEGO ICH ZAOKRĄGLANIA. Nie zapomnij o podaniu numeru działki, której dotyczy opłata. Bez podanego numeru działki wpłaty NIE BĘDĄ KSIĘGOWANE – nastąpi zwrot przelewu.

90620106_536453230396167_5305383907439411200_n

WAŻNE INFORMACJE PO WALNYM ZEBRANIU

20 kwietnia 2024 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w naszym ogrodzie. Zostały podjęte decyzje odnośnie wysokości opłat i terminów ich wnoszenia oraz wybrano nowe władze w ROD. Nowy Zarząd i Komisja Rewizyjna ROD zostały wybrane na 4-letnią kadencję.
Skład Zarządu:
• Justyna Radecka – Prezes Zarządu
• Ryszard Zieliński – Wiceprezes Zarządu
• Anna Kowalska – Skarbnik Zarządu
• Małgorzata Kasprowicz – Sekretarz Zarządu
• Krzysztof Rosiak – Członek Zarządu
Skład Komisji Rewizyjnej:
• Marcin Werner – Przewodniczący Komisji
• Paweł Bednarek – Zastępca Przewodniczącego Komisji
• Ewa Marciniak – Sekretarz Komisji
Opłaty ogrodowe obowiązujące w roku 2024 (płatność do 30.06.2024r.):
  • 0,88 zł/m2 – opłata ogrodowa za działkę
  • 40 zł – opłata energetyczna
  • 140 zl – opłata na wywóz śmieci w ogrodzie.
  • 6 zł – składka członkowska PZD
info-17480077

Zasady rozliczania energii elektrycznej w 2024 r.

W pierwszym półroczu 2024 roku działkowcy zapłacą taniej tylko za zużycie 125 kWh. W 2023 roku rozliczenie energii elektrycznej zużywanej w ROD odbywało się na zasadach określonych ustawą z dnia 7 października 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznejCZYTAJ

images

PŁATNOŚCI ZA PRĄD – UREGULUJ W TERMINIE

Zarząd Komisaryczny ROD Goździk w Płocku przypomina, że termin płatności za zużytą energię elektryczną w roku 2023 upływa 29 lutego 2024 r. Po tym terminie prąd na indywidulanych działkach, które nie uregulowały zobowiązań zostanie wyłączony. Ponowne włączenie prądu nastąpi po spełnieniu warunków zapisanych w przyjętym przez Walne Zebranie Sprawozdawcze Regulaminie korzystania z energii elektrycznej w ROD Goździk w Płocku. 

walne-zebranie

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO – WYBORCZE

Zarząd ROD „Goździk” w Płocku, ul. Traktowa 1 zaprasza na WALNE  ZEBRANIE  SPRAWOZDAWCZO – WYBORCZE, które odbędzie się dnia 20 kwietnia 2024 roku (tj. sobota) na placu przed Biurem Zarządu ROD „Goździk”, w pierwszym terminie godz. 14.30, w drugim terminie godz. 15.00. Porządek obrad w rozwinięciu.  (więcej…)

konecki24.pl-dodatkowy-dyzur-telefoniczny-w-radoszyckim-magistracie-dyzur-telefoniczny1

ROZLICZENIE ENERGII – OKRES LETNI

Zarząd Komisaryczny ROD informuje, że odczyt i rozliczenie zużycia energii z okresu letniego nastąpi w ostatnim tygodniu grudnia. Podyktowane jest to koniecznością rozliczenia limitu (250 kWh) zużycia prądu przypadającego na jedną działkę (250 kWh).
Każdy użytkownik działki podłączonej do energii elektrycznej do odczytu za zużytą energię dokonanego przez Zarząd ROD winien zapłacić za zużytą energię elektryczną po cenie z ubiegłego roku O ile nie przekroczy powyższego limitu. Powyżej tego limitu zużycie energii rozliczone będzie według ceny maksymalnej. Cena ta będzie znana po otrzymaniu faktury o zakładu energetycznego po przekroczeniu przez Ogród całościowego limitu. Zatem każda działka będzie ostatecznie rozliczona na początku stycznia 2024 r.

STREFA DZIAŁKOWCA

OPŁATY OGRODOWE już dostępne

Informujemy, że naliczenia opłat ogrodowych obowiązujących w roku 2023 umieszczone są do wglądu w Strefie Działkowca.

images

BRAMY OGRODOWE – ważna informacja.

Szanowni Działkowcy !!!
Do biura Zarządu wielu działkowców zgłosiło wątpliwości odnośnie otwarcia bram. Zatem komisyjnie, z udziałem działkowców dokonaliśmy oględzin i oceny stanu alejek ogrodowych. Niestety, stan rozmiękczenia alejek w ogrodzie spowodowany opadami deszczu jest BARDZO WYSOKI. Szczególnie od bramy nr 1 i 2, nr 3 i nr 5 (w dalszej części). Istnieją uzasadnione obawy ich zniszczenia, powstania kolein oraz nierówności. Wobec powyższego, wykazując się troską o nasz ogród bramy ogrodowe pozostaną ZAMKNIĘTE do końca kwietnia.

Prosimy wszystkich o wyrozumiałość i dziękujemy za głosy działkowców.

STREFA DZIAŁKOWCA

STREFA DZIAŁKOWCA JUŻ DZIAŁA !!!

Miło nam poinformować, że została uruchomiona specjalna strona, która ma służyć działkowcom w celu pozyskania informacji o wysokości opłat ogrodowych oraz statusie płatności opłat ogrodowych. Strona pełni rolę wyłącznie informacyjną. STREFA DZIAŁKOWCA znajduje się na stronie i oznaczona jest kolorem czerwonym. Klikając w przycisk STREFA DZIAŁKOWCA należy podać login i hasło, które można uzyskać OSOBIŚCIE (RODO) wyłącznie w biurze ogrodu. Zapraszamy 15 grudnia br. w godz. 14.00 – 15.30 (wydaje wyłącznie prezes ROD w tych godzinach). Biuro czynne tego dnia do godz. 17.00. Mamy nadzieję, że ta metoda informacji przyspieszy pozyskanie informacji o wysokości opłat za działkę.

 

OGŁOSZENIE ZARZĄDU OGRODU

Fundusz Wodociągowy – płatności działkowców

Informujemy, że zakończyliśmy prace ziemne przy modernizacji wodociągu ogrodowego w naszym ROD. W sumie wymieniono ok. 1400 mb (1,4 km) sieci wodociągowej w alejach najbardziej awaryjnych (tego wymagających), zgodnie z decyzją Walnego Zebrania członków ROD z dn. 14.05.2022 roku. Obecnie trwają czynności najmniej widoczne czyli biurokracja papierowa 🙂 Inwestycja ta została wsparta dotacją z OZM PZD w Warszawie. Pozostała sprawa płatności zobowiązań finansowych przez działkowców ROD. Zarząd ROD informuje, że z dniem 30 grudnia 2022 roku mija termin wnoszenia opłat ogrodowych na Fundusz Rozwoju (Fund. Wodociągowy). Przypominamy, że w roku 2021 Uchwałą Walnego Zebrania ustalono opłaty dla wszystkich działkowców w wysokości:
  • 300 zł – z terminem płatności do 30.12.2021 r.
  • 300 zł – z terminem płatności do 30.07.2022 r.

Natomiast w roku 2022 Uchwałą Walnego Zebrania ustalono opłatę dla wszystkich działkowców w wysokości:

  • 300 zł – z terminem płatności do 30.12.2022 r.

Prosimy o uregulowanie zaległości i wpłaty w terminie przelewem na konto ogrodu nr
55 9038 0004 0009 7143 2000 0020 (w tytule prosimy podać numer działki).

admin's RSS Feed
Go to Top