Bez kategorii

20190907_161900

DZIEŃ DZIAŁKOWCA 2019

07 września, w łączności z Warszawą, gdzie odbywały się Krajowe Dni Działkowca – najważniejsze święto ruchu ogrodnictwa działkowego, w ROD Goździk w Płocku obchodzono uroczyście ogrodowy Dzień Działkowca. Spotkanie rozpoczął Prezes ROD Marcin Werner, który powitał licznie zgromadzonych działkowców wraz z ich rodzinami, przyjaciółmi i sympatykami ruchu ogrodnictwa działkowego.  Licznie zgromadzeni działkowcy (ponad 210 osób) przybyli, aby razem dziękować za tegoroczne plony i dać wyraz solidarności ze społecznością goździkową w łączności z Krajowymi Dniami Działkowca. (więcej…)

636x0px_WaznyKomunikat480x480

OBOWIĄZKOWA SEGREGACJA ŚMIECI W OGRODZIE

Zgodnie z nowelizacją ustawy o o utrzymaniu porządku i czystości w gminach, wszyscy właściciele, użytkownicy wieczyści, użytkownicy oraz posiadacze nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych mają obowiązek segregowania odpadów. Czytaj dalej a zobaczysz jak opłaty za wywóz śmieci z naszego ogrodu mogą się zwiększyć, a co za tym idzie zwiększą się prawdopodobnie opłaty za działkę.  (więcej…)

konkurs

Konkursy ogrodowe rozstrzygnięte

Informujemy, że dokonano rozstrzygnięcia konkursów ogrodowych „Wzorowa Działka Roku 2019” oraz „Wzorowa Altana Roku 2019”. Przyznano 10 wyróżnień dla najlepszych działek oraz wytypowano tę jedyną, która otrzyma tytuł „Działka Roku 2019” oraz tę jedyną altanę ogrodową, która otrzyma tytuł „Altany Roku 2019”. Wyniki konkursów ogłoszone zostaną podczas Święta Działkowców, tj. 07 września br. Zapraszamy…

goździk logo

ŚWIĘTO DZIAŁKOWCÓW – już niedługo

Zarząd ROD zaprasza Działkowców, ich Rodziny, Sympatyków i Przyjaciół do udziału w corocznym Święcie Działkowców naszego ogrodu. To nic innego jak nasze działkowe dożynki, podczas których dziękujemy za tegoroczne plony i podkreślamy jedność działkowców w środowisku lokalnym. Uroczystość odbędzie się 07 września (sobota) o godz. 14.00. Po części oficjalnej poczęstunek i wspólna działkowo – rodzinna biesiada przy muzyce na żywo. Zgłoszenia do 05 września w biurze zarządu. Do zobaczenia…

65942918_461564061299175_9048777033542270976_n

PIKNIKOWO W OGRODZIE

06 lipca br. w naszym Goździku tanecznym krokiem rozpoczęliśmy wakacje. Piknik wakacyjny to doskonała okazja do wspólnych spotkań, wymiany doświadczeń, ale i do wspólnej zabawy, która ma na celu integrację społeczności ogrodowej. Niestety, początek zabawy pod chmurką nie zapowiadał się interesująco. Wszystko przez opady deszczu. Jednak po chwili wszyscy zebrani mogli zasiąść przy stołach z własnym koszykiem i rozpocząć biesiadę ogrodową. Dało się odczuć, że wspólne tańce, wspólna zabawa i wspólne śpiewy połączyły działkowców w jedną, goździkową rodzinę, która wie, że nasz ogród to wspólna sprawa, o którą dbać trzeba, ale i w której można się też pobawić. Foto w rozwinięciu.  (więcej…)

images

GEODETA W OGRODZIE

W ramach przygotowań do inwestycji wodociągowej od 08 lipca 2019 r. do końca września w naszym ogrodzie firma „Usługi geodezyjne Witold Staszewski” będzie prowadzić prace geodezyjne w celu wykonania mapy geodezyjnej do celów projektowych.

W ramach tych prac firma dokona również pomiaru metrażu każdej działki w ogrodzie. W przypadku braku możliwości zmierzenia działki sprzętem geodezyjnym konieczne będzie wejście na działkę. Prosimy zatem o umożliwienie wejścia na teren działki.

W przypadku braku obecności działkowca na działce firma ta będzie wchodziła na każdą działkę, nie czyniąc żadnych szkód. Są zobowiązani terminem wykonania tych prac zatem konieczne jest ich wejście na działkę.

Za utrudnienia przepraszamy. Zarząd ROD.

028-01

KOSZTY ŚMIECI W OGRODZIE ROSNĄ DIAMETRALNIE !!!

W związku z nasilającym się problemem wyrzucania odpadów komunalnych do pojemników na śmieci APELUJEMY DO WAS, DZIAŁKOWCÓW O ROZWAGĘ !!! Poniżej przedstawiamy Państwu ile wyrzucamy pieniędzy na śmieci.
Z powodu braku chęci Naszych Działkowców do segregacji odpadów i ograniczania ich wyrzucania, a także brakiem kompostowania odpadów zielonych przedstawiamy również pod rozwagę koszty wywozu śmieci z terenu naszego ogrodu tylko za ostatnie 3 miesiące (więcej…)

przeglad_dzialek

PRZEGLĄD DZIAŁEK W OGRODZIE

Informujemy, że 17 czerwca 2019 r. zarząd ROD dokona corocznego przeglądu działek pod względem ich zagospodarowania. Prosimy o wykoszenie alej ogrodowych, przycinkę gałęzi drzew i krzewów, które przerastają na alejki ogrodowe. Dokładnie sprawdzimy stan posiadania kompostowników na każdej działce.
Będzie to również pierwszy przegląd pod kątem wyboru i obserwacji działek i altan w celu wyłonienia laureatów w ogrodowych konkursach „Wzorowa Działka roku 2019” oraz „Wzorowa Altana roku 2019”. Do dzieła…

61594108_1336128279872820_2729059908216422400_n

Dzień Dziecka w Ogrodzie

Dokładnie 01 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Zarząd ROD zorganizował wiele atrakcji dla najmłodszych pociech działkowców. Były gry, zabawy, cukrowa wata, słodkie pączki, napoje, cukierki i ta ogromna radość wszystkich zebranych. Uroczysty dzień oficjalnie otworzył Prezes Zarządu, Pan Marcin Werner, który później przeprowadził wśród dzieci krótki konkurs o znajomości naszego ogrodu i właściwego użytkowania działki. Jedno było najważniejsze – zadowolenie dzieciaków, którzy znają podstawowe cele uprawiania działki w ogrodzie. Cenna lekcja i doświadczenie. Było warto w tym dniu być w Goździku. Zobacz Foto – TUTAJ

Zapytanie_ofertowe-1065x800

ZAPYTANIE OFERTOWE – mapa projektowa

Zarząd ROD Goździk w Płocku w rozwinięciu udostępnia zapytanie ofertowe i zachęca podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą do składania ofert. (więcej…)

Go to Top