Bez kategorii

zabawa-SWDNS

ZABAWA TANECZNA – ZAPROSZENIE

„BO WSZYSCY Z GOŹDZIKA TO JEDNA RODZINA” – WAKACYJNA ZABAWA TANECZNA POD GWIAZDAMI.

Wzorem lat ubiegłych Zarząd ROD serdecznie zaprasza na letnią zabawę taneczną (z własnym koszykiem), która odbędzie się 06 lipca 2019 r. (sobota) na placu przed biurem zarządu od godz. 16.00 – 22.00.
Trzeba przynieść ze sobą coś na ząb 😉 oraz dobre buty do tańca. Nie zapomnijmy o świetnym humorze i chęci wspólnej zabawy.
W celu zapewnienia miejsc siedzących prosimy o zgłoszenie ilości osób chętnych – w biurze zarządu.

przeglad_dzialek

PRZEGLĄD DZIAŁEK W OGRODZIE

Informujemy, że 17 czerwca 2019 r. zarząd ROD dokona corocznego przeglądu działek pod względem ich zagospodarowania. Prosimy o wykoszenie alej ogrodowych, przycinkę gałęzi drzew i krzewów, które przerastają na alejki ogrodowe. Dokładnie sprawdzimy stan posiadania kompostowników na każdej działce.
Będzie to również pierwszy przegląd pod kątem wyboru i obserwacji działek i altan w celu wyłonienia laureatów w ogrodowych konkursach „Wzorowa Działka roku 2019” oraz „Wzorowa Altana roku 2019”. Do dzieła…

61594108_1336128279872820_2729059908216422400_n

Dzień Dziecka w Ogrodzie

Dokładnie 01 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Zarząd ROD zorganizował wiele atrakcji dla najmłodszych pociech działkowców. Były gry, zabawy, cukrowa wata, słodkie pączki, napoje, cukierki i ta ogromna radość wszystkich zebranych. Uroczysty dzień oficjalnie otworzył Prezes Zarządu, Pan Marcin Werner, który później przeprowadził wśród dzieci krótki konkurs o znajomości naszego ogrodu i właściwego użytkowania działki. Jedno było najważniejsze – zadowolenie dzieciaków, którzy znają podstawowe cele uprawiania działki w ogrodzie. Cenna lekcja i doświadczenie. Było warto w tym dniu być w Goździku. Zobacz Foto – TUTAJ

Zapytanie_ofertowe-1065x800

ZAPYTANIE OFERTOWE – mapa projektowa

Zarząd ROD Goździk w Płocku w rozwinięciu udostępnia zapytanie ofertowe i zachęca podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą do składania ofert. (więcej…)

dzien_dziecka_w_ogrodzie_staromiejskim

DZIEŃ DZIECKA – zapowiedź

Zarząd ROD zaprasza na DZIEŃ DZIECKA, który odbędzie się 01 czerwca 2019 r. w godz. 13.00 – 15.00 na placu przed biurem zarządu. Mnóstwo atrakcji, rodzinne gry, malowanie twarzy, animacje, wata cukrowa i wiele innych atrakcji czekać będzie na dzieci/wnuków działkowców. Zgłoszenia dzieci do 30 maja 2019 r. – przygotujemy słodkie niespodzianki (wpłata 5 zł/os.).

1535743488-praca

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Zarząd ROD „Goździk” w Płocku zatrudni osobę na stanowisku gospodarza ogrodu (1/2 etatu). Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt z biurem zarządu ROD.

GGG

DECYZJE WALNEGO ZEBRANIA

W dniu 27 kwietnia 2019 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków PZD, które podjęło uchwały dotyczące m.in. nowych władz ogrodu oraz opłat ogrodowych. Skład nowego Zarządu ROD – TUTAJ. Nowe opłaty ogrodowe – TUTAJ

comment_ej0VJxORozKrjSQLJI4WLRAVB5jzqGYi

Życzenia Świąteczne Zarządu ROD

Drodzy Działkowcy, Przyjaciele i Sympatycy ruchu ogrodnictwa działkowego.

W Wielki Czwartek rozpoczęliśmy najważniejsze Święta chrześcijańskie – Wielkanoc. Z tej okazji w imieniu Zarządu ROD „Goździk” w Płocku życzę wszystkim, aby wydarzenia Triduum Paschalnego i radość Niedzieli Zmartwychwstania były okazją do przemiany serc, narodzin wielkiej radości, szerzenia pokoju, nadziei i miłości.
Niech blask poranka wielkanocnego opromienia naszą codzienność tak, byśmy potrafili dzielić się z innymi wiarą w zwycięstwo dobra nad złem, miłości nad nienawiścią, prawdy nad fałszem, życia nad śmiercią.

Wszystkim na wszystko…WESOŁEGO ALLELUJA !
Marcin Werner – prezes Zarządu.

3274636-woda-kanalizacja-657-323

!!! ODKRĘCAMY WODOCIĄG !!!

W dniu 13 kwietnia 2019 r. Zarząd ROD uruchamia wodociąg ogrodowy. Prosimy o zakręcenie kranów na swoich działkach. Prosimy też zakręcić krany na alejkach (będziemy wdzięczni za pomoc).

636x0px_WaznyKomunikat480x480

BRAMY OGRODOWE

BRAMY OGRODOWE OTWARTE

Informujemy, że bramy ogrodu będą otwierane w każdy CZWARTEK kwietnia w godz. 8.30 – 18.00 (poza Wielkim Czwartkiem 18.IV.2019). tj. 4.IV, 11.IV i 25.IV. br. Przypominamy o zakazie parkowania pojazdów w alejach ogrodowych.

MOŻLIWOŚĆ WYJĄTKOWEGO WJAZDU w innym dniu można zgłosić WARUNKOWO przynajmniej 1 dzień przed planowanym wjazdem, pod nr. tel. 600-503-670 (wyłącznie za aprobatą osoby otwierającej bramy). Bramy nie będą otwierane w porach deszczowych.

Go to Top