INTERNETOWA STREFA DZIAŁKOWCA to informacja o stanie płatności opłat ogrodowych za swoją działkę w Goździku.
Drodzy Działkowcy!!!
W maju 2022 roku Zarząd zlecił budowę specjalnego programu dla potrzeb wyłącznie działkowców z ROD Goździka mającego na celu stały dostęp do informacji o stanie płatności za użytkowanie działki oraz innych opłat uchwalonych przez Walne Zebranie (prace są na ukończeniu). Walne Zebranie jest najwyższą władzą w naszym ogrodzie i każda decyzja MUSI być realizowana przez działkowców – czy to się komuś podoba czy nie!!! (takie są zasady demokracji).

W związku z licznymi telefonami lub wizytami w biurze ROD w celu uzyskania przez działkowców informacji TYLKO o wysokości opłat za swoją działkę, wpadliśmy na pomysł stworzenia specjalnej INTERNETOWEJ STREFY DZIAŁKOWCA, która będzie uruchomiona w internecie, na stronie naszego ogrodu www.naszrodos.pl (W NAJBLIŻSZYM CZASIE).
Warunkiem uzyskania informacji o stanie opłat za działkę będzie konieczność zalogowania się na STREFĘ i uzyskania od zarządu hasła dostępu. Szczegóły wyłącznie w biurze.
Informacje będą udzielane wyłącznie użytkownikom działki (RODO). Nikt nie będzie miał możliwości dostępu do informacji innej działki, jak tylko swojej. Ta STREFA będzie tylko w celach informacyjnych i będzie aktualizowana jeden raz w miesiącu. Czyli np. aktualny stan informacji na STREFIE będzie widniał na dzień 30 września. Działkowiec wniesie opłaty np. 05 października. Natomiast aktualizacja informacji np. nastąpi 01 listopada. Stąd może się zdarzyć, że wpłaty nie będą aktualizowane co dnia i ewentualne zadłużenie może być widoczne nadal na tej stronie. W tym przypadku prosimy o cierpliwość oraz o kontrolę wszystkich wpłat celem sprawdzania waszych i naszych wpłat (aktualizacji).
Mamy nadzieję, że ta NOWOŚĆ przysłuży się do lepszego funkcjonowania ROD i przepływu informacji.